Urządzenie wielofunkcyjne do druku kolorowego Konica Minolta Bizhub c364e to produkt, którego nie sposób nazwać standardowym.
Zastosowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań sprawia, że wyraźnie wyróżnia się on na tle konkurencji. O jego atrakcyjności niewątpliwie decyduje również atrakcyjna cena.

Jedną z jego naczelnych zalet jest doskonała prędkość drukowania w kolorze, sięgająca 36 stron na minutę.
Ponadto urządzenie daje możliwość wygodnego, intuicyjnego sterowania przy pomocy dużego, 9-calowego wyświetlacza dotykowego.
Model Bizhub c364e to jedno z najlepszych rozwiązań do biur, urzędów, agencji reklamowych czy punktów wydruku.

Ogromne wrażenie robi nie tylko jakość pracy urządzenia, lecz również obsługa ogromnej ilości mediów – Konica Minolta Bizhub c364e „przyjmie” zarówno zwykły papier,
jak i materiał o wysokiej gramaturze sięgającej aż 300g/m2, folie OHP czy papier banerowy. Jakość wydruku na każdym z tych materiałów będzie nieskazitelna.
Bez wątpienia zachwyci wiernością oddania kolorów oraz wysoką rozdzielczością, osiągającą wartości dochodzące do 1200 dpi.

Konica Minolta Bizhub c364e przeznaczona jest do wszelkich zadań związanych z produkcją czarno-białych oraz kolorowych dokumentów w firmach oraz biurach.
Bizhub c364e łączy wszystkie funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania, zapewniając jednocześnie wysoką jakość, przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji.
Urządzenie to posiada również zaawansowane funkcje zarządzania oraz dystrybucji dokumentów, co znacznie przyczynia się do zwiększenie efektywności pracy.

Centrum obiegu dokumentów o wydajności 36 str./min. (A4) w czerni i w kolorze. Nośniki od A6 do SRA3, baner 1.2 m i gramatura mediów 52 – 300 g/m2.
Nowoczesny 9-calowy kolorowy panel dotykowy z funkcją „multi-touch”. Pojemność papieru 500 + 500 arkuszy oraz 150 arkuszy z podajnika bocznego.
Pamięć 2 GB, dysk twardy 250 GB i standardowy Gigabit Ethernet, to najważniejsze cechy urządzenia Konica Minolta Bizhub c364e.

 

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (ciasteczka) zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.