BIZHUB C 220/280/360 kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

Konica Minolta Bizhub C220, Bizhub C280 oraz Bizhub C360 nazywane są przez producenta innowacyjnym trio. Jeśli poszukują Państwo rozwiązań,

które idealnie zastąpią wiele urządzeń zajmujących mnóstwo miejsca, powyższe produkty będą doskonałym wyborem. Zamiast drukarki, kopiarki, skanera oraz faksu,

mogą Państwo skorzystać z prawdziwego „kombajnu”, który łączy w sobie wszystkie umiejętności wymienionych urządzeń, tym samym pozwalając zaoszczędzić na zakupie i miejscu zajmowanym w biurze.

Dodatkowo jest niezwykle wygodny – spójny, jednolity interfejs, doskonała współpraca i idealne dopasowanie względem siebie, czynią wybór któregoś z modeli – Bizhub C220, Bizhub C280 lub Bizhub C360 – naprawdę sensownym rozwiązaniem.

Co warto podkreślić – firma Konica Minolta, poza produkcją najwyższej klasy urządzeń usprawniających pracę biurową, promuje działania sprzyjające oszczędzaniu zasobów naturalnych. W modelach Bizhub C220, Bizhub C280 i Bizhub C360, specjalny pojemnik zmieniono na toner łatwiejszy i wygodniejszy w późniejszym recyklingu.

Bizhub C220, bizhub C280 i bizhub C360 to urządzenia formatu A3 Konica Minolta do tradycyjnej pracy z dokumentami w środowisku firmowym.

Cechuje je nie tyko funkcjonalność oraz efektywność pracy, ale i atrakcyjna cena. Świetnie sprawdzają się w biurach oraz różnego rodzaju grupach roboczych, a także tam, gdzie drukuje się głównie czarno-białe

Modele te oferują także produkcję dokumentów kolorowych, a to wszystko przy zachowaniu jak najniższych kosztów.

Urządzenia mogą być wyposażone w opcje, które nadadzą im funkcjonalność drukarki, kopiarki, skanera czy też faksu. Wszystkie te cechy sprawią, że urządzenie stanie się głównym centrum komunikacyjnym w biurze.

Kompaktowa budowa oraz bardzo atrakcyjny wygląd sprawiają, że Konica Minolta Bizhub C220 oraz 2 wyższe modele Konica Minolta Bizhub C280 i najszybsza w serii Konica Minolta Bizhub C360, są nie tylko funkcjonalne, ale też świetnie prezentują się w każdym biurze.

Maszyny posiadają certyfikaty Energy Star oraz Blue Angel. To, co wyróżnia bizhub C220, bizhub C280 oraz bizhub C360, to kultura pracy oraz niski poziom zużycia energii. Urządzenia bizhub C220, C280 i C360, to szczytowe osiągnięcie firmy Konica Minolta – jedno urządzenie umożliwia pełną, całkowitą komunikację w biurze.

Wyposażone w najnowsze technologie narzędzie, wykonuje doskonałej jakości wydruki, zarówno czarno-białe, jak i kolorowe

 

Zaawansowana technologia

Zastosowanie systemu odwzorowywania z automatycznym doskonaleniem bizhub C220 oraz bizhub C280 i C360, oferuje trwałą jakość obrazu b-w.

Ta nowoczesna technologia stosuje system ciągłego odświeżania wywoływacza, za pomocą dodawania pewnej jego ilości do każdego pojemnika tonera.

Zastosowanie tego wyjątkowego rozwiązania zwiększa efektywność pracy urządzenia, a także zapewnia wyższą żywotność materiałów eksploatacyjnych oraz drukowanie czarno-białych dokumentów przy najniższych kosztach.

Dzięki wydajnej produkcji dokumentów w kolorze, bizhub C220, C280 i C360 znajdują miejsce w każdej firmie.

Kontroling kosztów i dostępu

zastosowanie kontroli dostępu w maszynach Bizhub C220 dla poszczególnych użytkowników, funkcja wydruku kolorowego może zostać w każdej chwili zablokowana,

co powoduje, że tylko część użytkowników może korzystać z funkcji koloru – pozostali natomiast mogą drukować tylko w czerni i bieli. Redystrybucję tego typu praw dostępowych oraz nakładanie restrykcji na poszczególnych użytkowników w urządzeniu Bizhub C280,

zapoczątkować można przydzieleniem haseł dostępowych wybranym użytkownikom. System pozwala zaprogramować za pomocą interfejsu Active Directory do 1000 kont użytkowników oraz nadać odrębne atrybuty każdemu z nich. Bardziej zawansowane systemy mogą zostać wyposażone w czytniki linii papilarnych oraz zbliżeniowe czytniki kart magnetycznych .

Prostota użytkowania

Jako nowoczesne centra komunikacji, systemy bizhub C360 oraz dwa pozostałe modele, cechuje niezwykła łatwość obsługi. Funkcjonalny dotykowy ekran kolorowy, posiada kilka różnych kątów nachylenia, celem ułatwienia czytelności wyświetlanego obrazu.

Dzięki zastosowaniu funkcji podglądu, wyeliminować można wykonywanie źle zaprogramowanego wydruku bądź kopii.

Efektywne kopiowanie i drukowanieKopiowanie i drukowanie na maszynach Konica Minolta C220, C280 i Bizhub C360 jest łatwe i efektywne. Zastosowanie wydajnego kontrolera Emperon™ Konica Minolta , wyposażonego w procesor 1 GHz , RAM 2 GB, HDD 250 GB, pozwala na obsługę PDF 1.7 oraz pełną kompatybilność z PostScript,co maksymalnie zwiększa jakość druku. Zastosowana w kontrolerze unikatowa technologia, pozwala na pełną integrację maszyny z każdym rodzajem sieci. To z kolei umożliwia szybkie i bezproblemowe przetwarzanie wielu prac jednocześnie.Seria ta została wyposażona w zróznicowane właściwości kopiowania i drukowania, mając na celu tworzenie standardowych jak i bardziej skomplikowanych prac. Kopia lub druk dwustronny ograniczają koszty związane między innymi z nadmiernym zużyciem papieru czy też brakiem miejsca na składowanie dokumentacji. Urządzenie wyposażone zostało również w automatyczny wybór koloru. Maszyny bizhub C220, C280 i C360 doskonale nadają się do zastosowania w codziennym biznesie, gdzie nadal drukuje się głównie w czerni i bieli.

Efektywne skanowanie i faksowanie

Urządzenia bizhub C220, C280 oraz C360, mają zastosowanie jako wysoko wydajne skanery, służące do przesyłu informacji. Skaner działa z predkością 70 skan A4/min., a dostępne rodzaje skanowania to m. in. e-mail, FTP, SMB. Ciekawą funkcją urządzeń Bizhub C280 jest możliwość skanowania bezpośrednio do pamięci przenośnej typu USB. Zastosowane funkcje scan-to-Home oraz scan-to-Me, pozwalają na adresowanie skanów na własny email bądź też do wybranego folderu na dysku twardym PC. Istnieje opcja dołożenia do zestawu oprogramowania OCR, za pomocą którego ze skanów tworzyć można w pełni edytowalne pliki PDF.

Specyfikacja

 • Łatwość obsługi
 • Wygodne funkcje optymalizujące pracę
 • Możliwość używania różnorodnych nośników
 • Liczne możliwości wykańczania
 • Ekonomiczność użytkowania

Funkcjonalność

 • Kopiowanie i drukowanie do 22/22 str.A4/min i 12/12 str.A3/min w kolorze/cz.b
 • Skanowanie z prędkością maksymalną 70 oryg./min w kolorze/cz.b
 • Faks Super-G3 pozwalający na szybką transmisję i cyfrowy odbiór, nadawanie, polling (odpytywanie faksu), przesunięcie czasowe, przekazywanie faksów, odbiór do pamięci, odbiór dupleks.
 • Standardowo Wbudowany kontroler PCI 667 MHz

Media

 • Standardowo: 1150 arkuszy, maksymalnie 3650 arkuszy
 • 2 uniwersalne kasety na papier (A5-A3+, 60-256 g/m?)
 • Podajnik ręczny na 150 arkuszy (A6-A3+, 60-271 g/m?) na zwykły papier, koperty, filoe OHP, gruby papier, papier banerowy.

Wykańczanie

 • Finiszer, pojemność maksymalnie 3200 arkuszy, zszywanie do 50 arkuszy
 • opcjonalnie do Finiszera: moduł dziurkacza (4 otwory), moduł zszywający na środku do broszur
 • Wewnętrzny finiszer o pojemności 300 arkuszy z możliwością zszywania dwu pozycyjnego i w rogu.

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (ciasteczka) zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.